مزایای قالیشویی حرفه ای | قالیشویی نامین | سراسر تهران


از بین تمام وسایل خانه، فرش بیشترین ترافیک را تجربه می کند که به تجمع کثیفی و فرسودگی عمومی کمک می کند. حفظ و نگهداری فرش نه تنها برای حفظ ظاهر جدید بلکه برای افزایش طول عمر آن نیز مهم است.

فرش در خانه باید یک یا دو بار در سال به طور حرفه ای تمیز شود، بسته به تردد پا در خانه شما. صاحبان خانه باید مطمئن شوند که فرش را به طور مرتب در فاصله بین نظافت حرفه ای جاروبرقی بکشند.

 

مزایای قالیشویی

 

1. عمر فرش شما را افزایش می دهد یکی از مزایای اصلی خدمات قالیشویی حرفه ای این است که به افزایش عمر فرش شما کمک می کند. با گذشت زمان، کثیفی، گرد و غبار، مواد حساسیت زا و سایر زباله ها در فرش جمع می شوند که در نهایت می توانند باعث شکافتن و خراب شدن الیاف فرش شوند. از بین بردن این تجمع کثیفی و آشغال به بهبود طول عمر فرش کمک می کند.

قالی‌شویی‌های حرفه‌ای معمولاً از روش‌های تمیز کردن شامل استخراج آب گرم استفاده می‌کنند تا به طور موثر آشغال های درون الیاف را از بین ببرند و فرش را ضدعفونی کنند. صاحبان خانه همچنین می توانند با جاروبرقی منظم به کاهش تجمع زباله در فرش بین تمیز کردن کمک کنند.

مرتبط : نکات تمیز کردن فرش با ماندگاری طولانی

 

2. کمک به یک محیط سالم تر برخی از گرد و غبار و مواد حساسیت زا که در فرش از قبل وجود دارند ممکن است راه خود را در تنفس شما پیدا کنند، و این همان جایی است که می توانند باعث مشکلات تنفسی، واکنش های آلرژیک و سایر مشکلات سلامتی شوند.

دمای بالای آبی که توسط اکثر متخصصان قالیشویی استفاده می شود، این مواد حساسیت زا را از بین می برد به طوری که دیگر تهدیدی برای سلامتی نیستند و فرش را ضد عفونی می کند.

3. حذف کامل کثیفی ها و باکتری ها در حالی که جاروبرقی در اطراف خانه بسیار آسان تر از استخدام یک سرویس نظافت است، جاروبرقی فقط کثیفی های سطح را از بین می برد. بنابراین تمام کثیفی هایی که در الیاف جاسازی شده اند تا زمانی که تحت درمان حرفه ای قرار نگیرند در آنجا باقی خواهند ماند.

با گذشت زمان، این امر باعث سایش بیش از حد الیاف می شود و فرش را سریعتر خراب می کند. باکتری‌های موجود در فرش نیز می‌توانند بو ایجاد کنند و تنفس را سخت‌تر کنند و باعث آسم یا آلرژی می‌شوند.

4. از بین بردن لکه های فرش یکی دیگر از مزیت های بزرگ تمیز کردن فرش حرفه ای است که می توانند لکه های سخت را از بین ببرند. با استفاده از روش استخراج آب گرم، متخصصان می توانند لکه ها را از همه موارد زیر پاک کنند:

ریختن قهوه روی فرش

  • ریختن قهوه
  • گرد و غبار و گل، جوهر، لکه حیوانات خانگی، غذا
  • پس از یک سرویس قالیشویی حرفه ای، نباید نگران نگاه کردن به نقاط زشت باشید یا در مقابل مهمانان خجالت بکشید.

 

5. تجهیزات مورد استفاده توسط متخصصان قالیشویی همیشه به روز هستند و از محصولات تمیز کننده تجاری برای بازگرداندن فرش به حالت جدید استفاده می کنند. آنها همچنین از تکنیک استخراج آب گرم برای دستیابی به بهترین نتایج استفاده می کنند و الیاف فرش را عاری از هرگونه آلودگی و لکه می کنند.

6. کاهش اثرات خطوط ترافیکی مناطقی از فرش که ترافیک قابل توجهی از پا دارند، از جمله راهروها، اتاق نشیمن، آشپزخانه و غیره، بسیار سریعتر از آنهایی که در اتاق خواب یا زیر کاناپه ها هستند کثیف می شوند. این به این دلیل است که گرد و غبار به طور مداوم در این مناطق ردیابی می شود و حتی ممکن است متوجه شده باشید که این مناطق تیره تر از مناطق دیگر هستند. اما مزیت قالیشویی های حرفه ای این است که گرد و غبار را از بین می برد و این اثرات خطوط ترافیکی را کاهش می دهد. نواحی تیره فرش از بین می رود و الیاف ترمیم می شوند.

7. ظاهر کلی اتاق را بهبود می بخشد. شستشوی حرفه ای فرش می تواند نه تنها الیاف را جدید نگه دارد، بلکه زیبایی اتاق را نیز بهبود می بخشد.

 

انتخاب یک سرویس قالیشویی حرفه ای

 

با نگهداری مداوم فرش و تمیز کردن حرفه ای آن به صورت سالانه، می توانید ظاهر و طول عمر فرش خود را در عین حفظ محیطی سالم تر افزایش دهید.

اگر علاقه مند به تمیز کردن حرفه ای فرش خود هستید، با متخصصان قالیشویی نامین تماس بگیرید تا همین امروز یک قرار ملاقات در خانه شما با رعایت تمام أصول بهداشتی در دوران کرونا ترتیب بدهیم.