آیا قالیشویی برای فرش ترک فانتزی ضروری است؟

شست و شوی فرش به شیوه قدیمی احتمال آسیب رساندن به فرش را در پی دارد، فرش ترک فانتزی، همانطور که از نامش مشخص است، فانتزی است و در عین زیبایی، ظریف و آسیب پذیر است، اگر تصمیم به شست و شو در منزل و عدم استفاده از خدمات قالیشویی برای فرش ترک فانتزی خودتان را دارید، خیلی مراقب باشید!

ریختن مستقیم مواد شوینده ممکن است منجر به آسیب رساندن به تار و پود فرش ترک فانتزی گردد، همچنین رنگ زمینه اکثر فرش های ترک، روشن است و در صورت عدم شست و شوی اصولی، امکان چرک تاب شدن آن وجود دارد.


نزدیک به نیم قرن است که فرش ماشینی در ایران تولید و عرضه می گردد. پیشینه فرش در جهان، به ایران میرسد. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی همه چیز به سمت مدرنیته پیش رفته است. درست است که فرش دستباف ایرانی در دنیا پرچمدار است، اما ترکیه، کشور همسایه ما با نبوغ اقتصادی خود، از هنر فرش بافی ایرانی الهام گرفته است و آن را با صنعت پیشرفته اروپایی ادغام کرده و فرش ترک را به دنیا صادر می کند.


فرش ترک فانتزی به وسیله: ضخامت کم، بدون پرز و رنگ های روشن و گل برجسته شناخته می شود، طرح های متفاوتی دارد و در سال های اخیر در بین افرادی که مدرنیته علاقه مند هستند، محبوب شده است. به همین دلیل نظافت و شست و شوی آن هم یک مسئله جدی است! برای این که آسوده خاطر باشید، از خدمات قالیشویی برای فرش ترک فانتزی استفاده نمایید.

 

قالیشویی

فرش ترک فانتزی


چرا بهتر است از خدمات قالیشویی برای فرش ترک فانتزی استفاده شود؟


جنس فرش ترک فانتزی از الیاف مصنوعی و پلاستیکی است و در عین ظرافت، آسیب پذیر است! میزان تراکم کمتری دارد و در نهایت با مرور زمان در صورت عدم مراقبت صحیح عمر کوتاه تری دارد. تار و پود فرش ترک فانتزی، ارتجاع پذیری کمتری دارند، به همین علت، گرد و غبار از آنها به سختی تمیز می شود و اگر به درستی تمیز نشود، منجر به کوتاه شدن عمر فرش می گردد. خیلی ساده است!

استفاده از قالیشویی برای فرش ترک فانتزی یک معامله 2 سر برد است! دارنده فرش با یک هزینه معقول با خیال راحت فرش خود را به قالیشویی می سپارد، در نظر داشته باشید که هم از دردسر شست و شو در منزل راحت می شود، خصوصا با وضعیت آپارتمان نشینی و عدم فضای مناسب برای شست و شو فرش! همچنین با شست و شوی مناسب، عمر فرش ترک فانتزی خود را تضمین می کند!

مسلما استفاده از خدمات قالیشویی برای فرش ترک فانتزی هم منجر به رونق گرفتن کسب و کارها می گردد. نکته مهم دیگر این است که یک قالیشویی، سالانه تعداد بسیار زیادی از انواع فرش را شست و شو می کند و خدمات متفاوتی ارائه میدهد و در این کار متبحر است.


در نظر داشته باشید که ترکیه، بعد از ایران دومین صادر کننده فرش به اقصی نقاط جهان است و فرش ترک فانتزی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.
قالیشویی تهران کارپت یک برند شناخته شده است که با چندین سال سابقه در زمینه قالیشویی، آماده خدمت رسانی به استان تهران است.
سرویس شبانه روزی، تحویل به موقع، قیمت منصفانه و کاور و بسته بندی با کیفیت فرش ها از جمله ویژگی های قالیشویی تهران کارپت است.