قوی ترین لکه بر فرش | قالیشویی تهران کارپت

همیشه این طور مواقع خانم یا آقای خانه آشفته خواهند شد. نشت سریع فرش روی فرش کلید جلوگیری از تبدیل آن به لکه کامل است. در حالی که وسایل قالیشویی سایز کامل یا قابل حمل بهترین گزینه برای تمیز کردن عمیق و از بین بردن لکه های بسیار قدیمی هستند، اما برای همه مناسب نیستند. در آن زمان است که یک لکه بر روی فرش به کارتان می آید. به سادگی تا جایی که می توانید با یک پارچه تمیز پاک کنید و از یک فرمول تمیز کننده فرش خوب برای حل کردن و از بین بردن لکه استفاده کنید.

می توانید مخلوطی از سرکه سفید، صابون ظرفشویی و آب را در یک بطری اسپری امتحان کنید. از 1/4 فنجان سرکه سفید، 1 قاشق غذاخوری استفاده کنید. ،هم را در یک قوطی اسپری پر کنید و محل را آزادانه اسپری کنید و بگذارید 5 تا 10 دقیقه خیس بخورد و سپس با یک حوله تمیز و خشک لکه را ادامه دهید تا لکه از بین برود.

 

قوی ترین لکه بر فرش 

بهترين لکه بر فرش به لکه بري ميتوان گفت که موجب پوسيدگي و آسيب به تارپود قالي نشود.بيشتر خانم هاي خانه دار با خريد فرش هاي زمينه روشن در نگهداري فرش زحمت زيادي ميکشند و باعث نارضايتي از خريد قالي زمينه روشن ميشوند بهترين لکه بر فرش براي فرش زمينه روشن ماشيني استفاده از محلول دستساز است .اين محلول شامل 10 درصد سفييد کننده 30 درصد تايد دستي 20 درصد مايع ظرفشويي 40 درصد آب را به خوبي به هم بزنيد و با فرچه روي سطح فرش بماليد


نکته مهم : توجه داشته باشيد اين فرمول فقط براي فرش ماشيني معمولي استفاده ميشود و براي فرش ماشيني ابريشم مصنوعي نبايد استفاده شود براي فرش ماشيني ابريشمي و فرش دستباف سفييد کننده از فرمول حذف شودقالیشویی نامین عضو رسمی اتحادیه با سابقه درخشان در خدمات آماده خدمت رسانی به سراسر مناطق تهران است.