چگونه به قالیشویی اعتماد کنیم؟

با عرض سلام

بهتر است قبل از تماس با شرکت های شستشو فرش با کمی تحقیق انتخاب درست را انجام دهید بعضا مشاهده شده برخی از قالیشویی های غیر مجاز خسارتی غیر قابل جبران به قالی مشتری وارد کردند

چگونه به قالیشویی اعتماد کنیم

 

چگونه به قالیشویی اطمینان کنیم؟ این یک سوالی است که برای خیلی از افراد پیش می آید و آن نحوه اعتماد به قالیشویی است

 جالب است بدانید متاسفانه مواردی در طی سالهای گذشته رخ داده که برای افراد زیادی غیرقابل جبران بوده است برای مثال قالیشویی هایی با نام های خود ساخته بااستفاده ازپخش تراکت وخطوط تلفن اجاره ای فرشهای مردم رابه بهانه شستشو مخصوصا درایام خانه تکانی عید جمع کرده وپس ازبردن فرش دیگرکسی سراغی از آنها ندارد.

توصیه ما به شما این است که در مورد قالیشویی که فرش را بابت شستشو به انها تحویل میدهید تحقیق کنید.

راه های اعتماد به قالیشویی

1- میتوانید با 118 تماس گرفته و مجاز یا غیر مجاز بودن را جویا شوید.

2- با تماس با اتحادیه قالیشویان تهران میتوانید کلیه اطلاعات در مورد قالیشویی های مجاز حتی اطلاعات فردی مدیر شرکت را بدست آورید.

3- با مراجعه به دفتر قالیشویی از صحت دایر بودن مطمئن شوید وپروانه کسب را رویت کنید.

4- تحقیق در مورد داشتن شماره ی ثبتی .

توصیه ما به شما این است که اگر به کارخانه قالیشویی نامین فرش جهت شستشو تحویل دادید و کار مورد تایید شما قرار گرفت شماره اشتراک خود را در گوشی همراهتان سیو نموده و بعد از این با همین شرکت تماس گرفته و فرشهای خود را جهت شستشو ,خشکشویی,رفوگری و ترمیم به این شرکت تحویل دهید.

مطمئنا با داشتن شماره اشتراک و مشتری ثابت بودن ازتخفیف بالایی برخوردار خواهید شد.علاوه بر این در مورد تمیز شدن و امنیت فرشهای خود اطمینان خاطر خواهید داشت.

قالیشویی مجاز