بهترین قالیشویی زعفرانیه کجاست ؟

قالیشویی زعفرانیه جزو صنف اتحادیه رسمی قالیشویی تهران می باشد.قالیشویی در زعفرانیه از بهترین تکنیک ها بهره میگیرد.ما در امر شستشوی فرش از دستگاههای مدرن و نیروهای مجرب استفاده می کنیم تا به فرشها هیچ گونه آسیبی نرسد.

از بهترین شامپوی خارجی برای شستشو, ضدعفونی, ضد قارچ و ضد حساسیت استفاده می کنیم. قالیشویی زعفرانیه انواع فرشهای دستبافت, گل ابریشم, ماشینی , موکت و خوشخواب را به صورت اتو+ لول = کاور تحویل مشتری می دهد.

بهترین قالیشویی زعفرانیه کجاست ؟

قالیشویی زعفرانیه

 

  خدمات و آرایش فرشهای ماشینی و دستبافت از جمله رفو, رنگبرداری, ریشه زنی, شیرازه, چرم دوزی را به دست ماهرترین اساتید می سپارد تا موجب رضایت مندی شما باشد.  یکی دیگر از خدمات قالیشویی زعفرانیه خشکشویی مبلمان استیل و راحتی, فرش دستبافت و ماشینی, موکت, صندلی , داخل اتومبیل و خوشخواب می باشد.

  قالیشویی نامین زمان جمع آوری و تحویل را به عهده مشتریان نهاده است و پرداخت اجرت پس از تحویل انجام می پذیرد.  تمام اصول را در نظر میگیریم تا فرشهای دستبافت شما رنگ قاطی نکند و آسیبی نبیند.

قالیشویی نامین پرسابقه ترین قالیشویی برای انجام بهترین خدمات و با داشتن سابقه درخشان در خدمت تمامی شما می باشد. کارخانه قاليشويي نامین همواره به دنبال کسب رضايت مشتريان بوده است.کليه خدمات شستشو از قبيل شستشوي تخصصي فرش دستبافت ماشيني خارجي تابلو فرش با تثبيت رنگ انجام مي شود و ضمانت کتبي نيز ارايه مي شود.
استفاده از ماشين آلات تمام خودکار و بهترين مواد شوينده خارجي ضامن کيفيت کار ماست.